1985'den bu yana hizmetinizde

1985 yılında kurulan Hanye Tur, Türkiye’nin ilk Tur Operatörlerinden olmanın profesyonelligiyle Yaz ve Kıs Sezonlarında; Yurtiçi ve Yurtdışı Turları, Kültür Turları, Kongre ve Fuar Organizasyonları, Toplantı ve Seminer Organizasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Biletleri, Münferit İş Gezileri ve Kayak Paketlerine kadar bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Degisen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız müşterilerine daima yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya deger ve benzerleri arasında ayırt edilebilen Tur Paketleri ve Kampanyalarıyla her zaman ilklere imza atmıştır.

Türkiye genelinde 400’ün üzerindeki her kategorideki oteller ve online rezervasyonuyla misafirlerine birebir rezervasyon imkanı saglayan acentemiz deneyimli seyahat danışmanlarıyla tüm turlarımız hakkında hatasız ve eksiksiz bilgilerle rezervasyonlarını birebir gerçekleştirebilmektedir.

Güvenilir, Istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen acentemiz Başarının Detaylarda Gizli Olduguna Inanmıştır ve deneyimli, profesyonel "Müşteri Iliskileri" ekibiyle siz degerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Thermopolis'te Turizm

Ilıca, Çeşme bölgesinde bir kasabanın adıdır. 'Ilıca' kelimesi bir kaplıcayı ifade eder.
Ilıca'nın etrafı sıcak sularla çevrilidir (bazıları denizdedir). Ilıca çevresinde çok sayıda 5* Termal Otel bulunmaktadır. Temiz havası, doğal çevresi ve termal olanaklarıyla da bir sağlık turizmi destinasyonudur. İzmir'in dünya standartlarında hastaneleri ve diyaliz merkezleri de aynı şekilde dünya standartlarındadır. Termal otel fiyatlarımız ve sağlık turizmi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Uygun Uçak Biletlerini Sorgulayın